Hyundai i10

Yeni Hyundai i10 2014 Yeni Hyundai i10, İzmit Assan Fabrikasında üretilmeye başlandı. Hyundai, i10 modeliyle, A segmentinde ciddi bir pazar payı sahibi olmayı hedefliyor.

Hyundai i10, Frankfurt otomobil fuarında yeni nesliyle görücüye çıktı. 2007 senesinden bu yana üretimi devam eden ve Avrupa genelinde 450.000 civarında satış rakamına ulaşan eski i10, böylece emekli oluyor. Hal böyle  olunca olan yeni İ10 için, Hyundai çıtayı yüksek tutarak 2014 yılı hedefini 80.000 adet olarak açıkladı.

Hyundai, bu segmentte kazandığı tecrübeyi yeni i10 ‘a başarılı bir şekilde aktarmış. Yeni Hyundai i10, daha geniş boyutlarıyla dikkat çekiyor. Bir önceki nesil i10’dan 80mm daha uzun. Ön cam açısının eğimi arttırılarak, geniş bir görüş açısı kazandırılmış. Ayrıca dingil mesafesi de 5mm arttırılmış.

Standart olarak sunulmasa da, bir çok üst segmentte rastlayabileceğiniz donanımlar, Yeni Hyundai i10’da da sunuluyor. Lastik basınç sensörü, elektrikli ön ve arka camlar, yokuş kalkış desteği, LED gündüz farları, direksiyondan kumandalı müzik çalar, viraj içi aydınlatma bu donanımlarda bazıları.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gebze evden eve nakliyat Uluslararası Evden Eve Nakliyat cialis yorumları Limon Ağacı Arçelik Servisi